fbpx

Ресурси

Пристапете до ресурси кои се дизајнирани да го поттикнат вашиот бизнис раст и знаење.

Адреса на канцеларијата

ул. Хелсинки 47A 1-5
Скопје, Македонија
Насоки

Работни часови

Пон – пет : 09:00 – 17:00
Сабота и недела: затворено
Празници: затворено

Контактирајте нè

+389 2 32 20 426
info@growbiz.mk

Следете нѐ на социјалните мрежи